7.11.17

Vallavalitsuse ametnikud

 

Vallavanem 

Abivallavanem Aivo Hirmo, vastuvõtuaeg T 13-16, kokkuleppel                

5096190 aivo.hirmo(at)noavv.ee

Vallasekretär Airi Läänemets 4724350 airi.laanemets(at)noavv.ee

Pearaamatupidaja Taimi Pelapson 4724353 taimi.pelapson(at)noavv.ee

Raamatupidaja Maie Arro 4741221 maie(at)ng.edu.ee

Maa- ja arendusnõunik Marika Meister 4724354 marika.meister(at)noavv.ee

Sotsiaaltöötaja Irmeli Alt 4724355, 51919186 irmeli.alt(at)noavv.ee                 

 

Allasutused 

Noarootsi Raamatukogu juhataja Serli Heeringas 47 24 357 rk(at)noavv.ee

Sutlepa VAK juhataja Danguole Tamberg 56 66 0184 sutlepa.vak(at)noavv.ee

Pürksi VAK juhataja Eve Torim 52 68 890 purksi.vak(at)noavv.ee

Pürksi kultuurimaja kultuuritöötaja Tiiu Tulvik 47 24 356 kultuurimaja(at)noavv.ee

Noarootsi kooli direktor Mare Tereping 52 95 471 mare.tereping(at)ng.edu.ee

Noarootsi Lasteaed 4741 163 noarootsilasteaed(at)gmail.com

Ehitusinspektor Vjatšeslav Fomtšenkov  53 40 4001 slava(at)lovl.ee

IT-spetsialist Teet Niin 56 91 6734 teet.niin(at)noavv.ee

 

 

Toimetaja: AIRI LÄÄNEMETS