4.01.17

VALLAVALITSUSE AMETNIKUD

Vallavanem Triin Lepp, vastuvõtuaeg T 13-16, kokkuleppel 5050632 triin.lepp@noavv.ee   

Abivallavanem Aivo Hirmo, vastuvõtuaeg T 13-16, kokkuleppel 5096190 aivo.hirmo@noavv.ee

Vallasekretär Airi Läänemets 4724350 airi.laanemets@noavv.ee

Pearaamatupidaja Taimi Pelapson 4724353 taimi.pelapson@noavv.ee

Raamatupidaja Maie Arro 4741221 maie@ng.edu.ee

Maa- ja arendusnõunik Marika Meister 4724354 marika.meister@noavv.ee

Sotsiaaltöötaja Irmeli Alt 4724355, 51919186 irmeli.alt@noavv.ee                 

 

ALLASUTUSED 

Noarootsi Raamatukogu juhataja Serli Heeringas 47 24 357 rk@noavv.ee

Sutlepa VAK juhataja Danguole Tamberg 56 66 0184 sutlepa.vak@noavv.ee

Pürksi VAK juhataja Eve Torim 53 44 8220, 5268890  purksi.vak@noavv.ee  

Pürksi kultuurimaja kultuuri- ja sporditöö spetsialist Ülle Schönberg 47 24 356 kultuurimaja@noavv.ee

Noarootsi kooli direktor Veikko Kõrv 51 27 577 veikko.korv@ng.edu.ee  

Noarootsi Lasteaed 47 41 163 lasteaed@ng.edu.ee

Ehitusinspektor Vjatšeslav Fomtšenkov  53 40 4001 slava@lovl.ee

Arvutivõrgu administraator Teet Niin 56 91 6734 teet.niin@noavv.ee 

Piirkonnapolitseinik Kiur Klippberg 516 8167 kiur.klipperg@politsei.ee 

 

VALLAVOLIKOGU KOOSSEIS

Margus Laidmets, volikogu esimees, vastuvõtuaeg: K 10-12 kokkuleppel

53408569  VL Meie Ühine Noarootsi harabuss@gmail.com

Üllar Neemrand, volikogu aseesimees Eesti Keskerakond 51 15844 yllarifarm@hot.ee

Vladimir Belovas Eesti Keskerakond 50 15102 vladimir.belovas@gmail.com

Margus Kask VL Meie Ühine Noarootsi 56 40816 marguskask29@gmail.com    

Kaili Leht VL Meie Ühine Noarootsi 51 02502 kailileht@hotmail.com

Silver Schönberg VL Meie Ühine Noarootsi 58 051185 silver.schonberg@hotmail.com

Toomas Tammeorg VL Koduvald Noarootsi 51 63499 tammeorg@gmail.com

Endel Pelapson VL Koduvald Noarootsi  51 84063 endel.pelapson@mail.ee

Aime Pärnaste  VL Meie Ühine Noarootsi 56 501692 aime.parnaste@hotmail.com

 

Toimetaja: TRIIN LEPP